Hírek

2020-05-25 HMSZ Nonprofit Zrt árajánlatkérésének összefoglalója

Hódmezővásárhelyi Működtető és Szolgáltató Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság árajánlatkérést kíván lefolytatni.
Hódmezővásárhely télen

Eb-befogó feladatokra munkavállalót keresünk
a A

A Hódmezővásárhelyi Működtető és Szolgáltató N. Zrt. eb-befogó feladatokra munkavállalót keres felvételre

Feladatok:
- állampolgári bejelentések alapján, a közterületeken kóborló és kitaszított ebek befogása,
- közterületeken a sérült, elhullott állatok begyűjtése (kutya, macska, stb.),
- a befogott állatok eb-telepre történő szállítása, őrzése, gondozása,
- a befogott állatokért jelentkező tulajdonosok részére azok átadása,
- állatorvossal történő kapcsolattartás,
- az elhullott állati tetemek kiszállítása az ATEV gyűjtőkonténerébe,
- feladataival összefüggésben előírt dokumentumok elkészítése,
- az előírt nyilvántartások vezetése.

Elvárás:
- „B” típusú gépjárművezetői engedély,
- veszettség elleni védőoltás felvétele,
- hétvégi készenlét vállalása,
- rugalmasság, megbízhatóság,
- terhelhetőség.

Amit kínálunk:

- Mt. szerinti foglalkoztatás (és bejelentés),
- fiatalos, lendületes csapat,
- azonnali kezdési lehetőség,
- teljes munkaidő.

Előny:

- állatgondozói tapasztalat

Kezdők és csökkent munkaképességűek jelentkezését is várjuk!
Önéletrajzokat az alábbi címekre kérjük eljuttatni 2020. május 15-ig:
e-mail cím: papp.janos@hmszzrt.hu vagy személyesen a HMSZ NZRt. 6800 Hódmezővásárhely, Kossuth tér 1. Munkaügyi csoportjánál.

Látogatók száma: 1766733
Keresés:

Tárhely szolgáltató

World Web Data Kft.
1043 Budapest, Árpád út 56. I. em. 2.

Adószám: 23701764-2-41
Cégjegyzék szám: 01-09-293552

Kapcsolat:
e-mail: info@sas.hu
telefon: 06/20/555-2062