Álláshirdetés – HMSZ NZrt Nyugdíjas Lakópark részegység vezető

Hódmezővásárhelyi Működtető és Szolgáltató Nonprofit Zrt.

Munkatársat keresünk

Nyugdíjas Lakópark részegység vezető

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • Hódmezővásárhelyen működő Nyugdíjas Lakópark, mint részegység működésének operatív irányítása.
  • Egy 15 fős csapat vezetése, motiválása és fejlesztése.
  • A szervezetileg alá tartozó munkatársak szakmai támogatása, belső feladatok koordinálása;
  • A céges működési elvárások betartása és betartatása.
  • Megoldási javaslatok készítése, proaktív szemlélettel új lehetőségek keresése a szervezet működésének támogatására.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú végzettség;
  • vezetői tapasztalat
  • felhasználói szinten túlmutató számítógépes ismeretek;
  • önálló, felelősségteljes tárgyalóképesség;
  • motiváltság, precizitás, terhelhetőség;
  • gyakorlatias beállítottság;
  • nyílt, jó kapcsolatteremtő személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló környezetben szerzett tapasztalat,
  • Stressztűrő képesség
  • „B” kategóriás jogosítvánnyal.

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetést
  • határozatlan idejű munkaviszonyt,
  • vállalati mobil telefon biztosítását,
  • változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatokat,
  • dinamikus környezetet, fejlődő vállalati hátteret,.

Jelentkezés az állásra: Fényképes szakmai önéletrajzát (referencia megadásával) és motivációs levelét bruttó bérigény megjelölésével a titkarsag@hmszzrt.hu címre várjuk.